Слідкуйте за новинами

Останні новини компанії

Цікавить лізинг?

Ознайомтеся з умовами лізингу

Та переліком обладнання

PREV
NEXT

НАК «Укрсвітлолізинг» - як інструмент для поєднання інтересів виробника і споживача в досягненні спільної мети

На сьогоднішній день органи місцевого самоврядування, інші споживачі перебувають у жорстких ринкових умовах і повинні пристосовуватися до них. Але, більшість територіальних громад не в змозі оновлювати своєчасно мережі зовнішнього та внутрішнього освітлення, в зв’язку із браком коштів та високою вартістю сучасного світлодіодного обладнання. Так, місцеві громади змушені експлуатувати  фізично та морально застаріле обладнання, оскільки не мають можливості фінансувати його оновлення.

В таких умовах фінансовий лізинг або оренда стають найдоступнішим джерелом оновлення мереж зовнішнього та внутрішнього освітлення. НАК «Укрсвітлолізинг» виступає тим фінансовим інструментом, що дає змогу споживачам придбати необхідне обладнання на умовах поступової сплати коштів, а враховуючи недостатнє бюджетне фінансування органів місцевого самоврядування, то саме за умов фінансового лізингу або оренди є можливість розв’язати проблему.

Фінансовий лізинг, як один із шляхів інвестування економіки, відіграє значну роль не тільки у оновлені мереж зовнішнього та внутрішнього освітлення територіальних громад, а й направлений допомогти  вітчизняним виробникам світлодіодного обладнання реалізувати свою продукцію, яка на сьогоднішній день не є дешевою.

Таким чином, головним завданням НАК «Укрсвітлолізинг» є поєднання економічних інтересів виробників і споживачів у єдиний ланцюг в досягненні спільної мети. Наслідком взаємовигідної реалізації спільних проектів вітчизняних виробників, Компанії та споживачів  стане підвищення комфорту, поліпшення екологічного стану та значна економія коштів (зменшення витрат) бюджетів.

НАК «Укрсвітлолізинг» запрошує до співпраці виробників світлодіодних систем освітлення.

Запрошуємо вітчизняних виробників стати партнерами НАК «Укрсвітлолізинг»:

  • якщо Ваша компанія займається розробкою та виготовленням світильників (офісних, промислових, вуличних) та їх комплектуючих;
  • якщо Ви готові втілювати професійні, комплексні, іноваційні та енергоефективні рішення;
  • якщо Ви маєте широкий ассортимент продукції та гнучку цінову політику.

TOP