На запрошення асоціації виробників світлодіодної техніки НАК «Укрсвітлолізинг» прийняла участь у виставці світлодіодних рішень LEDExpo Ukraine 2017 та  науково-технічному форумі «LED PROGRESS», які відбулися 13-15 вересня 2017 р. у м.Києві.

Виставка світлодіодних рішень LEDExpo Ukraine 2017, яка проходила вчетверте, зібрала розробників, виробників та споживачів світлодіодної техніки і продемонструвала сучасний стан освітлювальної техніки, а також останні досягнення в області світлодіодного освітлення.

Виконуюча обов’язки голови правління НАК «Укрсвітлолізинг», Сербіна Тетяна Володимирівна, взяла участь в конференції «LED PROGRESS» та виступила з докладом на тему: «НАК «Укрсвітлолізинг» як інструмент для поєднання інтересів виробника і споживача в досягненні спільної мети». В докладі обґрунтовано вагоме значення фінансового лізингу та оренди світлодіодного обладнання при реконструкції та модернізації існуючих, переважно застарілих, мереж внутрішнього освітлення, а також зовнішнього освітлення вулиць. Здійснено порівняння умов лізингового/орендного платежів та умов отримання  кредитних коштів, на основі якого доведено, що при потребі швидкого та економного оновлення застарілих мереж освітлення органам місцевого самоврядування та іншим споживачам найбільш вигідно співпрацювати з НАК «Укрсвітлолізинг». Наслідком взаємовигідної реалізації спільних проектів вітчизняних виробників, компанії та споживачів стане підвищення комфорту, поліпшення екологічного стану та значна економія коштів (зменшення витрат) бюджетів.

НАК «Укрсвітлолізинг» висловлює подяку Голові Правління «Асоціації виробників світлодіодної техніки» Віктору Михайловичу Сорокіну за запрошення та надану можливість прийняти участь у виставці та конференції, познайомитися віч-на-віч з виробниками світлодіодного обладнання, поринути в теплу, дружню атмосферу заходу та отримати нові знання та досвід.

Доброго дня шановні учасники конференції!

Дозвольте Вам презентувати Публічне акціонерне товариство «НАК «Укрсвітлолізинг», уповноваженим органом управління якого є Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Основним видом діяльності Компанії є закупівля і передача в оренду або лізинг світлодіодних систем освітлення та супутньої техніки.

В умовах стрімкого розвитку ринку світлодіодних виробів та техніки, а також в нагальній потребі оновлення застарілих мереж вуличного та внутрішнього освітлення, співпраці з нашою компанією є вигідною для всіх зацікавлених сторін.

Лізинг є фінансовим інструментом, що дозволяє робити інвестиції шляхом видачі майна під оренду з поступовим викупом.

Основна запропонована нашою Компанією формула щодо виплати лізингових платежів  – це виплата за рахунок економії витрат на енергоносії.

Наша Компанія здійснює маркетингову діяльність під девізом : «Лізинг – це просто та доступно!».

Альтернативою купівлі світлодіодної продукції споживачами для модернізації систем освітлення, є придбання за рахунок готівки чи у вигляді залучення банківського кредиту.

Фінансовий аналіз споживачів, які прагнуть здійснити повну та ефективну модернізацію мереж освітлення, показав, що їм бракує готівкових коштів. Залучення банківських кредитів на сьогодні  практично неможливе через необхідність надання банкам відповідних додаткових гарантій.

Оскільки лізингова компанія не здійснює депозитних операцій для фізичних осіб і не бере участі у ринках грошових коштів, якими оперують центральні банки, вона відноситься до структур з помірним ризиком діяльності та підлягає меншому регулюванню з боку держави, ніж комерційні банки. Що робить Компанію більш конкурентною та гнучкою для ефективної співпраці з кожним клієнтом.

Наша Компанія  зацікавлена в залученні і підвищенні клієнтського портфеля через такій інструмент як:

  • Фундаментальна обізнаність із партнерами – виробниками світлодіодної продукції, збутовими і маркетинговими організаціями з метою розширення асортименту запропонованого споживачу продукції.

Лізинг – це повний комплекс послуг з придбання, страхування, супроводу та сервісного обслуговування, що зберігає ліквідність підприємства для подальшого кредитування.

У випадках коли закупівля світлодіодної продукції відбувається за державні кошти, то комплекс всіх послуг з придбання у відповідності до Закону України «Про публічні закупівлі»  лізингова компанія бере повністю на себе.

На сьогоднішній день органи місцевого самоврядування та інші споживачі перебувають у жорстких ринкових умовах і повинні  пристосовуватись до них.

 

Основними перевагими обраня лізингового фінансування є:

  1. Клієнт одразу сплачує лише перший внесок та комісію за надання послуг лізингу.
  2. Платежі за страхування світлодіодної продукції сплачуються рівними частинами протягом всього періоду лізингу.
  3. Відсутність додаткових платежів протягом всього періоду лізингу та додаткових застав.
  4. Можливість реалізації інвестиційного проекту в разі нестачі власних коштів клієнта та спрямування вільних ресурсів на інші цілі.
  5. Активи, передані в лізинг, не підлягають відчуженню податковими органами.

 

Переваги бухгалтерського обліку та оподаткування:

  1. Бухгалтерський облік і амортизація предмету лізингу здійснюється на балансі клієнта;
  2. Всі відсотки та комісії по лізингу відносяться до валових витрат, зменшуючи базу оподаткування;
  3. Клієнт отримує податковий кредит на загальну суму предмета лізингу в момент його прийняття від лізингодавця;
  4. Відсотки і комісія у складі лізингового платежу не є об’єктом оподаткування.

Обрання механізму фінансування через оренду відрізняється від фінансового лізингу тим, що не потребує авансового внеску та комісійних витрат на оформлення та супровід договору. При прийнятті рішення про викуп орендованого майна орендар вправі скористатись своїм переважним правом щодо такого викупу.

Отже, в умовах сьогодення фінансовий лізинг або оренда стають найдоступнішим джерелом оновлення мереж зовнішнього та внутрішнього освітлення. НАК «Укрсвітлолізинг» виступає тим фінансовим інструментом, що дає змогу споживачам придбати необхідне енергоефективне світлодіодне обладнання на умовах поступової сплати коштів, які можливо сформувати за рахунок економії по сплаті за енергоносії, чим підвищується комфорт життя громадян та рівень екологічної безпеки країни.

Шляхом застосування зазначених фінансових інструментів досягається подвійна мета: розширюються ринки збуту світлодіодної продукції, реанімується діяльність виробництва, а господарюючі суб’єкти ринку отримають повної реконструкції та модернізації мереж зовнішнього та внутрішнього освітлення з досягненням значної економії  на витратах за енергоносії.

Дякую за увагу та запрошую до співпраці.

This is a sample text. You can click on it to edit it inline or open the element options to access additional options for this element.

TOP